Firma PS&MS wykonuje usługę montażu maszyn obejmującą zazwyczaj swym zakresem takie czynności jak: rozładunek maszyny z transportu, przemieszczenie we wskazane miejsce zgodnie z ustalonym Leyoutem, ustawienie oraz zamocowanie zgodnie z wytycznymi w dokumentacji. W kolejnym etapie następuje podłączenie niezbędnych mediów, a następnie uruchomienie maszyny i przeprowadzenie testów. Po prawidłowo zakończonych testach dokonujemy odbioru końcowego.

montaz-maszyn-2Wykonujemy również, montaż i instalacje maszyn na zlecenie producentów. Oferta nasza stanowi całościową usługę od rozplanowania przez załadunek, transport, aż do instalacji i przekazania maszyny do gotowości operacyjnej. Dodatkowo nasi specjaliści są do dyspozycji, podczas narady oraz wspomagają Państwa przy rozruchach maszyn i w trakcie pracy do czasu osiągnięcia wcześniej zakładanej wydajności.

Świadczenie usługi rozpoczyna się od precyzyjnego ustalenia szczegółów zlecenia z klientem. Na tej podstawie tworzymy harmonogram, który jest akceptowany przez klienta i pozwala każdej ze stron w łatwy sposób nadzorować przebieg prac.

Realizacje